ÜST YAPI BORULARI

PPRC Sıhhi Tesisat Boruları ve Ek Parçaları

Mega-Therm TS-9937 Standardına uygun olarak Polipropilen Random Copolimer hammaddesinden üretilmektedir. Mega-Therm tesisat boruları sıhhi tesisat uygulamasında gerekli olan hijyen ve dayanıklılık şartlarına uygun olarak üretilir.

Alüminyum Folyolu Borular

Mega-Therm alüminyum folyolu borular ORTADAN alüminyum kaplaması yapılarak üretilir. Yüksek sıcaklık akışı değişkenliğinin getirdiği yüksek basınçlar için son derece güvenlidir. Alüminyum kaplama boruya oksijen sızdırmazlığı kazandırır ve diğer tesisat uygulamalarında kullanılan malzemelerden daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Cam Elyaf Takviyeli Kompozit Borular

MegaTherm PPRC-FG-PPRC kompozit borular üç katmandan oluşmakta olup, iç ve dış katman PPRC ortası ise cam elyaf hammaddesinin bileşiminden oluşmaktadır. Cam elyaf takviyeli PPRC kompozit borular yüksek verimlilik ve kullanım avantajları sağlayarak birçok dezavantajı ortdan kaldırmaktadır. Mega-Therm Cam elyaf kompozit borular folyolu borular gibi traşlama gerektirmediğinden daha hızlı uygulama imkanı sağlar. Mega-Therm kompozit borular folyolu borulara yakın genleşme katsayılarına sahip oldukları için folyolu borulara alternatif olarak kullanılabilmektedir. Mega-Therm kompozit borular donmalara karşı dirençlidir terleme ve uzama yapmaz.